• Kategorie
  • Szukaj
  • Maty samochodowe

Mata samochodowa dla zwierząt

W naszym sklepie oferujemy najwyższej jakości wodoodporne maty do samochodów dla zwierząt, które wyróżniają się doskonałą trwałością i elastycznością. Każda nasza samochodowa mata dla psa lub innego pupila jest wykonana z wytrzymałego, ale i lekkiego materiału, dzięki czemu można ją zwinąć i przetransportować z domu do samochodu bez żadnych kłopotów. Mata ma także elegancki design i jest bardzo łatwa w instalacji. Nasz kojec dla psa samochodowy w bezpieczny sposób wydzieli mu własną przestrzeń. Ponadto wodoodporny materiał kojca sprawia, że sierść, brud i inne zabrudzenia są łatwe do wytarcia. Bez względu na to, czy wybierasz się w długą podróż, czy krótką przejażdżkę ze zwierzakiem warto kupić nasze maty samochodowe dla psa. Zapewnij swojemu pupilowi komfort podczas podróży dzięki stylowemu, a zarazem niedrogiemu dodatkowi do samochodu.

Kojec dla psa samochodowy — bezpieczeństwo i wygoda

Samochodowy kojec dla psa to akcesorium stosowane podczas podróży z psami lub innymi zwierzakami w samochodzie. Jest to wodoodporne legowisko, które możesz umieścić się na podłodze samochodu, tylnych siedzeniach czy w bagażniku dla komfortu i bezpieczeństwa Twojego pupila. Aby użyć maty jako kojca, wystarczy zamknąć ją na wygodne zamki znajdujące się na krawędziach maty. Kojec samochodowy jest nieocenionym narzędziem podczas podróży ze zwierzakiem. Oferuje spokój umysłu, wiedząc, że Twój pies jest bezpieczny i nie pozostawi bałaganu w samochodzie podczas podróży. Twój zwierzak będzie miał komfort za sprawą dużej ilością miejsca do poruszania się, co może pomóc zmniejszyć lęk podczas długich podróży. 

Niezawodna mata do samochodu dla zwierząt 

Dla właścicieli zwierząt domowych, którzy dbają o bezpieczeństwo swoich futrzanych członków rodziny oraz ich komfort i nie chcą umieszczać pupili na przednim siedzeniu podczas podróży, maty-kojce samochodowe dla zwierząt są niezwykle przydatnym dodatkiem. Mata samochodowa dla zwierząt — kojec samochodowy dla psów to również bezpieczeństwo dla kierowcy. Nasze kojce tworzą barierę między zwierzęciem na tylnym siedzeniu a kierowcą, zapewniając spokój ducha podczas poruszania się samochodem. Ponadto akcesoria te są niedrogie i bardzo łatwe w czyszczeniu. Można je dostosować do własnych potrzeb i bezproblemowo zainstalować lub wymontować z każdego pojazdu. Mata samochodowa dla zwierząt to idealne rozwiązanie dla tych, którzy lubią codzienne i okazjonalne wycieczki z futrzanymi przyjaciółmi!

  • Sklep zamknięty

OD 1 STYCZNIA SKLEP ZOSTAJE 

ZAMKNIĘTY